Üye olduğun e-posta adresini girerek şifreni geri alabilirsin.
TİTANİC BUSİNESS BAYRAMPAŞA

Titanic Business Bayrampaşa, misafirlerine 17 katlı özgün mimarisi ile beklentilerin ötesinde bir konaklama deneyimi vaad ediyor.

Yedi tepeli şehir İstanbul’un, yüksek tepelerinden birinde konumlanan otel; Marmara Denizi ve Adalardan, Tarihi Yarımada; Ayasofya, Sultanahmet, Haliç ve iş merkezi Maslak’a kadar uzanan, panoramik manzarası ile konuklarına şehri bir bakışta keşfetme fırsatı sunuyor.

İstanbul’un hızla gelişmekte olan semti Bayrampaşa’daki 5 yıldızlı otel; havaalanları, iş merkezleri, dünya markalarının yer aldığı alışveriş merkezleri ile eğlence mekanlarına alternatifli yollar ve toplu taşıma araçlarıyla kolay ulaşım imkanı sağlıyor. Misafirler, yoğun İstanbul trafiğine çözüm olarak, otelin hemen yakınındaki duraklara gün boyu ücretsiz shuttle servisiyle konforlu bir şekilde ulaşacakları metro ve tramvaydan faydalanabiliyor. Otel, Avrupa ile Anadolu yakalarını birbirine bağlayacak yapım aşamasındaki 3. köprünün de bağlantı yolları üzerinde bulunuyor.

Titanic Business Bayrampaşa, sunduğu konaklama keyfinin yanı sıra, lezzet durakları, BeFine Sports&Spa, seçkin davet ve toplantılar için farklı büyüklükteki tam donanımlı 14 toplantı ve 1 balo salonu ile şehrin en özel adresleri arasında yer alıyor.

Yetkili Kişi / Firma

Pınar Öz

Telefon

0(212) 467 81 00

Web sitesi

Firmanın web sitesine ulaşmak için burayı tıklayın

Ulaşım

Firmanın harita üzerinde konumunu öğrenmek için tıklayın.

Adres

Topçular Mevkii Cicoz Yolu No:32-34 Bayrampaşa / İstanbul