Üye olduğun e-posta adresini girerek şifreni geri alabilirsin.
GRUP TRİA / MÜZİK ORGANİZASYON

İrem Derlen tarafından kurulan Grup Tria / Müzik Organizasyon kurumsal & özel davet ve organizasyonlarınızda profesyonel sanatçı, müzisyen kadrosu ve teknik ekibi ile yanınızda!
Grup Tria, kendi ekibi içinden (5 - 6 - 7 kişilik müzisyen kadrosu) ve profesyonel müzisyenlerin eklenmesiyle duo (2’li) ve trio (3’lü) gruplar, nefesli ve vurmalıların (perküsyon, asma davul, darbuka) eklenmesiyle 9 – 10 – 11 kişilik Grup Tria Big Band seçenekleri de sunmaktadır. Ayrıca profesyonel ses, ışık, görüntü sistemleri, sahne sistemleri, DJ hizmeti, truss ve podyum hizmetleri gibi teknik ihtiyaçlarınız için çözüm ortağınızdır.
Dört solistten oluşan; Opera aryaları, Napolitenler ve Broadway Müzikalleri, Jazz Standartları, Latin, Türkçe Pop (Nostaljik, Güncel, Slow & Hareketli), TSM, Anonim ve Alaturka Eserler, Greek, Rock'n Roll, Yabancı Pop, 70′ler – 80′ler Disko tarzında parçaları repertuarında bulunduran Grup Tria, geniş kitlelere hitap etmeyi, seyircilerine birbirinden farklı ve çok çeşitli müzik anlayışları sunmayı amaçlamaktadır.
Ekibimiz müziğe yıllarını vermiş genç müzisyenlerden ve icracılardan oluşmaktadır. Enstrümanlarda ise uzun yıllardır Türkiye’deki önemli orkestralarda yer almış ve birçok ünlü soliste eşlik eden profesyonel müzisyenler yer almaktadır.
Kaliteli müzik ve eğlence amacı ile kurulan grubumuz birçok dilde şarkı icra edebilecek repertuara sahiptir. Soprano, Mezzo Soprano, Tenor gibi değişik sesleri içinde barındıran çok sesli yapısı ve grup müzisyenlerinin enstrümanlarındaki hakimiyeti Tria’nın en önemli özelliklerindendir.
Grup Tria; akademik altyapıya sahip, bilgili ve deneyimli müzisyenleriyle düğün, nişan, sünnet, kongre, balo, bayi toplantıları, gala yemekleri, konseptli geceler, ürün lansmanları, fuarlar, yılbaşı geceleri, bayram etkinlikleri, parti, barmitzwa gibi özel kutlamalarınızı ve organizasyonlarınızı unutulmaz kılacak…

Yetkili Kişi / Firma

İREM DERLEN

Telefon

0(532) 463 22 92

Web sitesi

Firmanın web sitesine ulaşmak için burayı tıklayın

Ulaşım

Firmanın harita üzerinde konumunu öğrenmek için tıklayın.

Adres

Caferağa Mh. Kadife Sk. Eren Apt. 6/4 Kadıköy / İstanbul