Üye olduğun e-posta adresini girerek şifreni geri alabilirsin.
ARYA MÜZİK ORGANİZASYON

Bizler; çeşitli müzik organizasyon hizmetleriniz için ihtiyacınız olan çözümleri profesyonel olarak sunan müzik organizasyon firmasıyız.. Arya Müzik Organizasyon olarak açıldığımız günden bugüne kadar verdiğimiz kusursuz hizmetler sonucu büyük ilgi gördük ve referanslarımıza kattığımız markalaşmış kurumsal firmalar ile müzik organizasyonda köklü bir firma haline gelmeyi başardık.
Arya Müzik Organizasyon olarak neler yapıyoruz?
Evlenecek çiftler kusursuz bir düğün organizasyonu hayal ederler. Düğündeki konuklar için de iyi bir karşılama kadar eğlenip eğlenmedikleri düğünü değerlendirmeleri açısından en önemli kriterdir. Ve bu en önemli kriterde ön plana çıkan MÜZİK tir. Bir davete gittiğinizde müzik çok güzeldi çok eğlendik diyebileceğiniz gibi müzik vasattı eğlenemedik diyebilirsiniz. Bu vasat müziğin yapıldığı düğünün kendi düğününüz olmasını istemezsiniz değil mi? Cevabınız evet ise bizler bu cevapta size yardımcı olabilecek en iyi düğün orkestrasına sahibiz. İstekleriniz doğrultusunda farklı solist seçeneklerimizle düğün/davet orkestralarımız mevcuttur.

Bizler düğün orkestramızı bir paket halinde size sunmaktayız. Örneğin; davetlileriniz karşılanırken Trio ekibi eşliğinde düğün mekanına girmeleri ne kadar hoş olur değil mi? Devamında unutulmaz giriş müziği ve dansınız müthiş büyüleyicidir. Takı merasimi esnasında davetlilerinin sıkılmasını istemeyen çiftlerimizin tercihi Müziğine ve ekibine hakim bir düğün orkestrası eşliğinde canlı müzik dinlemek olabilir. Canlı müzik düğün orkestramız daha samimi ve eğlenceli dakikalar/saatler sunar sizlere.. Takı bitiminin ardından güncel oyun havalarına, davetinizin ilerleyen saatlerinde güncel pop-disco müziklerine DJ eşliğinde devam edebilirsiniz..
Düğün orkestrası fiyatlarımıza kapı karşılama grubu ve dj hizmeti eklidir..

Latin-Cazz Orkestrası,Pop Orkestrası, Canlı Müzik Grupları , Düğün-Davet-Nişan Orkestra Seçenekleri, Fasıl Ekibi Seçenekleri, Kına geceleri için Bayan DJ hizmeti, Düğün DJ hizmeti gibi geniş müzik - müzisyen yelpazemizle bireysel ve kurumsal organizasyonlarınızda kaliteli müzik hizmeti sunmaya devam ediyoruz..

Bayanlara özgü kına gecelerinde bayan dj hizmetimizle sizleri eğlenceye ve müziğe doyurmaktan mutluluk duyuyoruz.. Uygun fiyat kaliteli hizmet ve hizmetinin sonuna kadar arkasında duran bir firma arıyorsanız doğru adres Arya müzik organizasyon ‘dur.

Yapacağınız organizasyonun uygun yer temini, o yerin görsel ve teknik anlamda organizasyona hazır olması için her türlü ihtiyacınıza ve talebinize yanıt verecek hizmetlerin sağlanması, ses ışık sistemi seçenekleriyle ses- ışık sistemi kurulumu firmamızın tecrübeli uzman ekibi sayesinde gerçekleştirilmektedir.

Kusursuz bir düğün - davet-nişan- nikah- kına gecesi hayalinizi farklı müzik grupları ve müzisyen seçeneklerimizle kusursuz kılalım...

Müzik , organizasyondaki en etkileyici öğedir...

Yetkili Kişi / Firma

ARYA MÜZİK ORGANİZASYON

Telefon

0(544) 882 85 38

0(538) 515 49 25

Web sitesi

Firmanın web sitesine ulaşmak için burayı tıklayın

Ulaşım

Firmanın harita üzerinde konumunu öğrenmek için tıklayın.

Adres

Cumhuriyet cd. Bakırköy / İstanbul