Üye olduğun e-posta adresini girerek şifreni geri alabilirsin.
TEPOT

Tepot Nuruosmaniye mağazamız 1987 yılında kurulmus olup, mücevher üretimindeki 40 senelik deneyimini kaliteli ürünlerle birleştirerek sizlere en iyiyi sunma çabası içerisinde, mücevher üreticiliğinin önde gelen isimlerinden biri olmuştur. Kapalıçarşının hemen dışarısında kurulmuş olan Tepot'ta iki departman bulunur. Geniş bir ürün ağına sahip mücevher bölümü, modern, günümüz dizaynlarını Osmanlı, Bizans ve Yunan dönemine ait takı dizaynlarıyla buluşturur. Bu bölümü ziyaret ettiğinizde Tepot'un kuyum üretim ve satışındaki çeşitlilik, deneyim ve kalitesini hissedeceksiniz.

İkinci departmanımız olan halı bölümü sizlere farklı çeşit, desen ve ölçülerde, yüzyıllar önce Anadolu'nun değişik yörelerinde zengin motif ve geleneksel desenlerle özenle dokunan, el emeği göz nuru Türk kilim ve halılarını sunar. Yün, koton ve ipek halılardan oluşan geniş departmanımızda herkesin zevkine ve bütçesine gore birşeyler bulacagına ve deneyimli kadromuzun size Tepot'un kalitesini ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti anlayışımızı kanıtlayacagına inanıyoruz.

Tepot şimdi internet sitesiyle Türkiye ile beraber bütün dünyada hizmet vermekten mutluluk duyuyor. Bu site müşterilerimizin istek ve beklentileri göze alınarak kurulmuştur. Bu açıdan sizlerin görüş ve düşüncelerinin bizim için önemli olduğunu belirtiyor ve 40 yılı aşkın deneyimi ve yeni mücevher modelleriyle 2007 yılı koleksiyonunu beğeninize sunuyoruz...

Yetkili Kişi / Firma

TEPOT TEPOT

Telefon

0(212) 520 76 01

0(212) 522 69 84

Web sitesi

Firmanın web sitesine ulaşmak için burayı tıklayın

Ulaşım

Firmanın harita üzerinde konumunu öğrenmek için tıklayın.

Adres

Nuru Osmaniye Cd. No: 38 Cağaloğlu Fatih / İstanbul