Üye olduğun e-posta adresini girerek şifreni geri alabilirsin.
MİLAN JEWELLERY

1974 yılında butik bir atölye olarak temellerinin atıldığı Milan Kuyumculuk, yıllarca birbirinden başarılı çeşitli takı gruplarındaki üretimiyle hızla başarı basamaklarını tırmandı. Sektör içinde kaliteli işçiliği ile yükselen ve 1994 yılında kurumsal kimliğini oluşturarak, firmasını çok daha geniş kitlelerin tanıyacağı platformlara taşımayı hedefledi. Bu düşünceye paralel olarak 2000 yılında ihracat çalışmalarına başlayan firmamız, şu an itibariyle 4 kıtada onlarca ülkeye ürünlerini sunmaktadır.

Milan, üretici kimliğinin verdiği bilgi ve tecrübe ile kaliteli ürünlerini başarıyla hayata geçirmeye devam etmektedir. Hem ülke içinde hem de ülke dışında geniş bir müşteri portföyüne sahip olarak markalaşma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Kuyumcukent’teki üretim merkezi ve Nuruosmaniye’deki toptan satış mağazası ile istikrarlı büyümeyi ve daha geniş kitlelere hizmet sunmayı planlamaktadır.

8 ayardan 22 ayara kadar üretim yapma gücüne sahip olan Milan Kuyumculuk, yıl içinde sürekli yeni modellerini üretim bandından çıkarmakta ve müşteri memnuniyetini en üst seviyelerde tutması bakımından sektörün örnek markalarından biri olmaktadır. Bugünü değil yarınları düşünen bir anlayışa sahip olan Milan, yeni nesil ile aynı hassasiyet içinde geleceğe emin adımlarla ilerliyor.

Yetkili Kişi / Firma

MİLAN JEWELLERY

Telefon

0(212) 519 90 42

Web sitesi

Firmanın web sitesine ulaşmak için burayı tıklayın

Ulaşım

Firmanın harita üzerinde konumunu öğrenmek için tıklayın.

Adres

Nuruosmaniye Cd. Orient Bazaar No: 45 Mağaza No:207 Cağaloğlu Fatih / İstanbul