Üye olduğun e-posta adresini girerek şifreni geri alabilirsin.
CETAŞ KUYUMCULUK

Kuyumculuğun kalbi olan Kapalıçarşı’da 1974 yılında Cetaş Kuyumculuk olarak altın takı imalatı ve toptan pazarlama amacı ile yola çıktık.
 
1985 yılında yapılan sektörün ilk ulusal fuarı olan İstanbul Kuyumculuk fuarına ilk katılımını gerçekleştirdik ve 1986 yılında ilk ihracatımızı yaparak tüm dünyaya açılan kapıları aralamaya başladık.
 
1992 yılında da ilk uluslar arası fuarını gerçekleştirerek dünya markası olma yolunda büyük bir adım attık. İtalya, Amerika, İsviçre, Hong Kong, Ukrayna, Rusya gibi birçok ülkede fuar katılımlarında bulunarak, Türkiye’ye dünya standartlarını getiren, özgün tasarımları ile mücevher alanında saygın bir yer edinen kurumlar arasında yerimizi aldık.
 
1995 yılında müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek amacı ile merkezimizi Cağaloğlu Nuruosmaniye binamıza taşıdık. 2006 yılında Kuyumcukent’te dünyanın sayılı modern tesislerinden birini kurarak üretim kalitesini en üst seviyeye çıkaran Cetaş, çevreye, müşterilerine ve çalışanlarına değer veren vizyonuyla sizlere hizmet vermekten dolayı mutluluk duymaktadır.

Yetkili Kişi / Firma

CETAŞ KUYUMCULUK

Telefon

0(212) 512 41 42

Web sitesi

Firmanın web sitesine ulaşmak için burayı tıklayın

Ulaşım

Firmanın harita üzerinde konumunu öğrenmek için tıklayın.

Adres

Nuruosmaniye Cd. Cağaloğlu-Fatih Fatih / İstanbul