Üye olduğun e-posta adresini girerek şifreni geri alabilirsin.
AZURA BELLA MODA EVİ

Herkesin zevki farklı olsada, modanın esintilerinden etkilenmeyen yok gibidir. Her yıl degişen trend, öne çıkan ayrıntılar, gelinlik modelini seçerken kararınızı etkileyen en önemli faktörlerdir. Tarzınız, fiziki özellikleriniz, yaşınız, düğünün yada nikahın hangi mevsimde ve hangi mekanda olacağı, bir bütünü tamamlayan diğer öğelerdir. Gelinliğin geleneksel olgusunu dünya çapında isim yapmış öncü markaların sundugu modellerin ışığında ve sizin tarzınız beğeniniz doğrultusunda kendi yorumlarımızla birleştiriyor, rüyalarınızın gelinliğini hazırlıyoruz. Sizlere hayatınızın en önemli anında “MASAL PRENSESİ” hissini yaşatmayı vaadediyoruz.

Ayrıca, nişanlık, gece kıyafetleri, mezuniyet ve özel günleriniz için, günün her saati giyebileceğiniz abiyeleri AZURA BELLA MODA EVİ olarak özenle dikiyoruz. Hazır almak isteyenler için satışa sunduğumuz özel tasarım gelinlikler ve abiyeler sizleri bekliyor. Fırsat reyonunda birbirinden şık ve güzel onlarca gelinlik arasından begendiğinizi cok cazip fiyatlarla kiralayabilirsiniz. Sitemizde, kendi ürünlerimizin yanısıra, gelin adaylarının çokça tercih ettiği dünya koleksiyonlarından derlediğimiz 2009 kreasyonu gelinlik ve abiye modellerini beğeninize sunuyoruz.

20 yıllık bilgi birikimi ve tecrübemizle koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışı ve uygun fiyat politikasıyla kaliteden ödün vermeden sizlerle güçlenerek büyümeye devam ediyoruz.


Saygılarımızla…

Yetkili Kişi / Firma

AZURA BELLA MODA EVİ

Telefon

0(212) 533 53 32

0(538) 319 39 03

Web sitesi

Firmanın web sitesine ulaşmak için burayı tıklayın

Ulaşım

Firmanın harita üzerinde konumunu öğrenmek için tıklayın.

Adres

Fevzipaşa Cd. No:21 K:2 Fatih / İstanbul