Üye olduğun e-posta adresini girerek şifreni geri alabilirsin.
AYŞE FRİDİN MODA EVİ

Ayşe Firidin Modaevi olarak;

Gönül kazanmanın, para kazanmaktan daha değerli olduğu ilkesiyle yola çıktık yıllar önce! Yanılmadık...

Bugüne kadar binlerce gelinimizin mutlulukla tebessüm ettiği fotoğraf karelerinde ve gönüllerinde biriktirdikleri unutulmaz güzel anılarında yer alabilmenin haklı gururunu taşıyoruz.

Her yıl yüzlerce genç kızımızı mutlulukla umutlu geleceklerine biz uğurluyoruz. Dileriz bir ömür boyu mutlulukları umut, umutları mutluluk olmaya devam eder.

Ayşe Firidin Modaevi olarak;

Dünyada ve ülkemizde gelinlik markalarının birbiriyle kıyasıya rekabet ettiği günümüzde, kendimize sağlam ve kalıcı bir yer edinmenin koşullarının yeniliklere açık, vizyonu geniş, müşterilerinin beklentilerine cevap verecek sınırsız hayal gücüne dayalı yeni kreasyonlarla, her zevke ve tarza farklı, zengin seçenekler sunabilmek, hizmette, malzemede ve işcilikte yüksek kalite standartlarını benimsemek ve titizlikle uygulamak olduğunu biliyorduk ve bunu başardık.

Gelinliğin geleneksel olgusunu dünya çapında kabul görmüş öncü markaların sunduğu modellerin ışığında ve sizin tarzınız ve beğeniniz doğrultusunda kendi yorumlarımızla harmanlıyor, rüyalarınızın gelinliğini hazırlıyoruz. Sizlere hayatınızın en önemli anında masal prensesi hissini yaşatmayı vaadediyoruz.

Her yıl değişen trendler ve öne çıkan ayrıntılar, gelinlik tasarımı yaparken sınırsız hayal gücümüzü yönlendirmeye yardımcı faktörlerdir. Tarzınız, fiziki özellikleriniz, yaşınız, düğünün yada nihakın hangi mevsimde ve hangi mekanda olacağı bir bütünü tamamlayan diğer öğelerdir.

25 yıllık bilgi birikimi ve tecrübemizle koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışı ve uygun fiyat politikamızla kaliteden ödün vermeden sizlerle güçlenerek büyümeye devam ediyoruz.

Bizleri bugünlere taşıyan saygıdeğer müşterilerimize içtenlikle kucak dolusu sevgiler... Teşekkürler...

Ayşe Firidin
Modacı

Yetkili Kişi / Firma

AYŞE FRİDİN MODA EVİ

Telefon

0(536) 282 40 75

0(216) 641 02 32

Web sitesi

Firmanın web sitesine ulaşmak için burayı tıklayın

Ulaşım

Firmanın harita üzerinde konumunu öğrenmek için tıklayın.

Adres

Hamidiye Mh. Şahinbey Cd. No:105 Kat:1 Çekmeköy / İstanbul