Üye olduğun e-posta adresini girerek şifreni geri alabilirsin.
ALİSSE NUERA

Türkiye’de moda sektörünün önde gelen isimlerinden Alisse nuerA olarak marka olma yolculuğuna 1981 yılında osmanbeyde açtığı ilk mağazası ile çıktı. 28 yıldır sektörün öncülüğünü yapan Alisse nuerA bugün 5 Katlı mağazası ile Türkiye’nin Haute Couture alanında faaliyet gösteren en büyük markası haline geldi.

Dünya modasının ruhunu yansıtan moda ürünleri ile sektöründe lider markalar arasında olma vizyonunu benimseyen Alisse nuerA müşterilerine daha kalite bir hizmet verebilmek için kendini gelişen teknoloji ile donatarak Türkiye’de ve dünyanın birçok noktasında kendisini duyurmaktadır. Alisse nuerA yarattığı stil ve yaşam tarzı ile farklılaşarak dünyanın ve Türkiye’nin en çok tercih edilen moda markası olma yolunda yaptığı çalışmalarla Türkiye’nin önde gelen markalarından biri konumundadır.

Her yıl ilkbahar – yaz, sonbahar-kış ana koleksiyonları ve sezon aralarında ayda bir kez hazırlanan ara koleksiyonlarla birlikte toplam 12 ye varan koleksiyon sayısı ile birlikte, her hafta 15 yeni model, fast fashion felsefesi ile Alisse nuerA mağazalarında yerini almaktadır.

Yetkili Kişi / Firma

ALİSSE NUERA

Telefon

0(212) 635 54 22

Web sitesi

Firmanın web sitesine ulaşmak için burayı tıklayın

Ulaşım

Firmanın harita üzerinde konumunu öğrenmek için tıklayın.

Adres

Fevzi Paşa Cd. No:106 Fatih / İstanbul