Üye olduğun e-posta adresini girerek şifreni geri alabilirsin.
CARMATE OTO

Dugunotusu.com bir Carmate Oto kuruluşudur. Carmate Oto, dizi, film, reklam ve turizm sektörüne 2002 yılında şahıs olarak adımını atmış olup kısa bir sürede şirketleşerek pazar payını önemli ölçüde büyütmüştür. Klasik gelin arabası, lüks gelin arabası ve limuzin kiralamada öncü ve köklü bir şirkettir.

Özel günlerinizi değerli kılan oto kiralama firmamız kaliteli hizmet vermenin yanı sıra, lüks ve klasik araç kiralama firmalarının arasında en iyi Türkiye genelinde ilk 10′a girebilecek düzeyde kaliteli dürüst bir firmadır.

Firmamız hizmetleri arasında lüks araç kiralama, hava alanı transferi, VIP araç kiralama, şoförlü araç kiralama, filo kiralama, şöförlü gelin arabası kiralama, limuzin kiralama gibi hizmet alanlarını siz saygın değerli müşterilerimize sunmaktadır.

Carmate Oto, lüks ve kaliteli araç kiralama konusunda herkesin aklındaki tek ve değişmez lider bir şirkettir. İhtiyaç duyulan her an yüksek kaliteli ve süratli kontrol edilebilir bir hizmet anlayışını siz değerli müşterilerimize sunmak ,değişmez hedeflerimizin arasında yer almaktadır, Klasik ve lüks araç kiralama ihtiyacınızda bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Yetkili Kişi / Firma

CARMATE OTO

Telefon

0(216) 445 93 91

0(532) 767 37 86

Web sitesi

Firmanın web sitesine ulaşmak için burayı tıklayın

Ulaşım

Firmanın harita üzerinde konumunu öğrenmek için tıklayın.

Adres

Mehmet Şevki Paşa Cd. No:1-A Bostancı Kadıköy / İstanbul