Üye olduğun e-posta adresini girerek şifreni geri alabilirsin.
DANSORIUM

Dans evrensel bir dildir. Biz bu dili sıcak ve samimi aile ortamında öğretiyoruz. Her hafta öğrendiğiniz figürleri dans kafemizde hafta sonları pratik yapıyorsunuz. Yanınızda arkadaşınızla ailenizle veya çocuğunuzla gelip hoş sohbetler ederek bir sıcak kahve eşliğinde dans etme, pratik yapma olanağı buluyorsunuz. Hayatınızdaki bütün sorunlar, sıkıntılar ve stresiniz uçup gidiyor. Burası sizi terapi ediyor.

Ayrıca “Ayın Dansı” uygulamamız ile her Cumartesi pratik saati öncesinde yeni bir dansı da öğreniyorsunuz. Sonra bu öğrendiğiniz dansları her Cuma günü latin gecelerimizde uyguluyorsunuz. Bununla da yetinmiyor dans bahane eğlenmek şahane diyoruz ve etkinlikler düzenliyoruz. Uçurtmalar uçuruyoruz, beraber yüzüyoruz, kumsalda partiler veriyoruz, tekneler kiralıyoruz, balık tutuyoruz, tiyatrolara sinemalara gidiyoruz, tatil yapıyoruz.

Biz müşteri aramıyoruz. Dostlar arkadaşlar kazanmak istiyoruz. Gelin arkadaşımız olun beraber dans edelim. Sadece bir dans okulu değil sosyal bir arkadaşlık ortamı yaratıyoruz.

Yetkili Kişi / Firma

DANSORIUM DANS OKULU

Telefon

0(212) 213 48 63

0(212) 213 48 54

0(536) 855 88 77

Web sitesi

Firmanın web sitesine ulaşmak için burayı tıklayın

Ulaşım

Firmanın harita üzerinde konumunu öğrenmek için tıklayın.

Adres

Şehit Ertuğrul Kabataş (Esentepe) Cd. Profilo AVM yanı Çınarlı İş Merkezi No:2/4 Mecidiyeköy - Şişli / İstanbul