Üye olduğun e-posta adresini girerek şifreni geri alabilirsin.
DANS AKADEMİ

Türkiye'nin en gözde ve kaliteli dans kurumlarından biri olan Dans Akademi'de düğün dansı eğitimi, başarılarını hem ulusal hem de uluslararası platformlarda duyurmuş olan eğitmenler tarafından verilmektedir.

Kaliteli ve akademik metotlarla gelin ve damat adaylarına samimi, dostane bir ortam yaratma fikrinden yola çıkarak kurulan kurumumuz, binlerce çifte unutulmaz günler yaşatmış olup kısa sürede tüm Türkiye’de en önemli dans kurslarından biri haline gelmiştir.

Dans Akademi Düğün Dansı Kursumuzda dans öğrenme süreci eğlenceli bir aktivitedir. Derslerimiz, düğün hazırlığı stresi, hengâmesi içerisindeki sizleri rahatlatacak, pozitif enerji sağlayarak bir nevi terapi niteliği taşıyacaktır.

VİZYONUMUZ: Yüzlerce çifti; egodan uzak, keyif alarak ve keyif vererek, güler yüzle, dünyanın belki de en özel ve güzel kendini ifade ediş şekli olan DANS ile tanıştırmak ve Dans Akademi dünyasına dahil edip, daha sağlıklı ve daha mutlu bireyler haline getirmektir…

MİSYONUMUZ: Dans Akademi için dans severlerin mutluluğu her şeyden önce gelir. Hedefimiz, eğitimimizdeki sürekli yenilenmeyi ve gelişmeyi sağlayarak dans severlere en doğru, en dürüst, en kaliteli eğitimi sunmaktır.

Yetkili Kişi / Firma

DANS AKADEMİ

Telefon

0(212) 570 60 77

0(549) 550 30 98

Web sitesi

Firmanın web sitesine ulaşmak için burayı tıklayın

Ulaşım

Firmanın harita üzerinde konumunu öğrenmek için tıklayın.

Adres

İncirli Cd. Alpay İzer Sk. No: 4/B Bakırköy / İstanbul