Üye olduğun e-posta adresini girerek şifreni geri alabilirsin.
BOLERO BALE DANS VE MÜZİK KURSU

Düğün dansınız sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve bu gününüzü daha da özel kılmak için size yardımcı olmak istiyoruz.

Çiftlere özel düğün dans dersi programımız ile sizin tercih ettiğiniz çeşitli danslarda size ihtiyacınız olan güven ve yeteneğinizi artırıyoruz.O büyülü dakika geldiğinde düğün davetlilerinizi zarafetiniz ve stilinizle etkileyeceksiniz..

Hızlandırılmış düğün dansı programımız ile çok kısa bir zaman içerisinde hepsi kendi dans stilinde deneyimli değerli dans eğitmenlerimiz, düğün dansınız için gerekli en temel adımlardan başlayarak düğün dansı koreografinizi oluşturmanızda size yardımcı olacaklardır.

Düğün dansı dersleriniz ile bir yandan nasıl dans edeceğinizi öğrenirken diğer yandan da eşinizle birlikte çok iyi zaman geçirip rahatlama imkanı bulacaksınız.ılk dansınız hiç bitmeyecek olan aşkınızın göstergesi olacak.Siz de Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde olan M.E.B Özel Bolero Bale Dans ve Müzik Okuluna gelin ve düğün davetlilerinize etkileyerek, onların düğün dansınızı hatırlanacağı bir dans gösterisi sunun !!

Yetkili Kişi / Firma

BOLERO DANS KURSU

Telefon

0(216) 445 47 70

Web sitesi

Firmanın web sitesine ulaşmak için burayı tıklayın

Ulaşım

Firmanın harita üzerinde konumunu öğrenmek için tıklayın.

Adres

Şakacı Sk. No: 34/A Kozyatağı - Kadıköy / İstanbul