Üye olduğun e-posta adresini girerek şifreni geri alabilirsin.
AFROCUBANOS DANS OKULU

1995 Yılında kurulan AfroCubanos Dans Kursu, Dünya ile eş, yeniliklere ve gelişmelere açık bir dans kursu olma özelliği taşımaktadır.

AfroCubanos Dans Kursu, Türkiye'de ve özellikle İstanbul'da dans tutkunlarını bir araya getirmeyi başarmış, güncel, yenilikçi, aktif bir platform oluşturmuştur.

Ayrıca Türkiye ve Dünya çapında bir çok başarılı dans organizasyon ve workshoplara imzasını atmış.Profesyonel yerli ve yabancı dans hocalarla faaliyetlerini; Flamenco, Latin Dans, Sirtaki, Tango kursu, Caz, Oryantal, Modern Dans, Klasik Dans, Break Dans, Hip Hop Dans, Düğün Dans ve Pole Dans branşlarında devam etmektedır..

İstiklal Caddesi'nin ortasında ana caddede bulunan Kursumuzun 2 adet Çalişma Salonu 160m, soyunma kabini, Özel soğutma ve havalandirma sistemine sahibdir.TDSF'den Ruhsatlı kursumuzun Üyelerine her kur'un sonunda sınavdan sonra Kursun seviye sertifikasini verılmekte.Üyelerinin %60 Üniversite Öğrencileri ve %40 çalişan toplum%70 Bayan %30 Erkek Kursumuz hayatı daha eğlenceli kılmayı ve bununla beraber paylaşım zevkini yaşatmayı amaçlamıştır.

Yetkili Kişi / Firma

AFROCUBANOS DANS OKULU

Telefon

0(212) 249 56 20

Web sitesi

Firmanın web sitesine ulaşmak için burayı tıklayın

Ulaşım

Firmanın harita üzerinde konumunu öğrenmek için tıklayın.

Adres

İstiklal Cd. No:112-114 Kat:1 Taksim Beyoğlu / İstanbul