Üye olduğun e-posta adresini girerek şifreni geri alabilirsin.
YASMİN ÇİÇEK

2002 yılında sektöre giren firmamız kendi alanında çıtasını hep yüksek tutmuş ve çiçekçilik sektöründe kendine haklı bir yer bulmuştur. Firmamız kurulduğu günden bugüne adresini değiştirmemiş olup, istikrarlı ve güvenilir olmanın hazzını yaşamakta ve yaşatmaktadır. Firmamızdan günün her saatinde online çiçek siparişi vermeniz mümkündür. Vermiş olduğunuz çiçek siparişiniz ilgili adrese en kısa zamanda teslim edilir. Teslim bilgisi size mail ya da telefon yoluyla bildirilir.

İstanbul içinde ki tüm siparişleriniz firmamızca, İstanbul dışında kalan tüm siparişleriniz ise Firmamızın da üyesi olduğu Uluslararası Çiçekçiler Derneği üyelerince karşılanır. Ancak malum olduğu üzere İstanbul içinde de trafik sıkışıklığı ve mesafeler birbirine oldukça uzak olduğundan, acil siparişlerinizde de yine dernek üyesi çiçekçi meslektaşlarımızdan yardım alabilmekteyiz.

Verdiğiniz her çiçek siparişinde aslolanın sizi temsil etmek olduğu bilincinde olan firmamız, tüm çiçeklerinize aynı zamanda kendi etiketini de koyarak yaptığı işin arkasında durmaktadır. Bu bilinçle yaptığımız işimizi son derece severek ve özenerek icra etmekteyiz. Sizi temsil etmek bizim için her zaman mutluluk kaynağı olmaktadır.

Yetkili Kişi / Firma

YASMİN ÇİÇEK

Telefon

0(212) 212 00 02

0(532) 682 88 92

Web sitesi

Firmanın web sitesine ulaşmak için burayı tıklayın

Ulaşım

Firmanın harita üzerinde konumunu öğrenmek için tıklayın.

Adres

Güven Mh. Eski Londra Asfaltı Cd. No:55/A Merter Güngören / İstanbul