Üye olduğun e-posta adresini girerek şifreni geri alabilirsin.
ARELİA ÇİÇEKÇİLİK

Duyguları çiçekle ifade etmenin en zarif ve sıradışı yolu Arelia...

Sevgiyi, mutluluğu ya da hüzünü ifade etmenin en zarif ve bir o kadar da hassas yolu olan Çiçekçilik sektöründe 1988 yılında faaliyete başladık.

Tecrübelerimizi ve birikimimizi, müşterilerimizin bu en özel anlarında en özel dizayn ile, en doğru şekilde temsil edebilmek için biraraya getirdik.

Ekibimizi, müşterilerimizin özel anlarındaki bu mutluluğu, hüzünü veya heyecanı hissedebilen, duygu veya heyecanı en iyi temsil eden alternatifi üretebilecek, bilgi ve empatiye sahip deneyimli üyelerden oluşturduk.

Duygularını çiçek aracılığı ile ifade etmek isteyen,
İşletmesini temsilde çiçeği kullanmayı tercih eden,
Özel günleri kutlama, yaşadığı ortamı çiçekle renklendirmeyi düşünen,
Çiçeğin canlılar üzerindeki pozitif etkisini farketmiş tüm müşterilerimize, İstanbul lokasyonlu olarak Türkiye'nin her yerinde koşulsuz müşteri memnuniyeti ve ısmarlama ürün farklılığıyla hizmet vermekteyiz.

Sevdiklerinize ve özel günlerde sıradışı çiçek dizaynları yanında, işyeriniz, eviniz, bahçeniz, davetleriniz ya da kutlamalarınıza yönelik sizi en iyi yansıtacak çiçek dizaynları için Arelia ile temas kurabilirsiniz.

İstanbul ve Türkiye genelindeki farklı projeler, yarışmalar ve organizasyonlarda ödül almış Arelia ekibi, sizi ifade eden ve sizler için çok özel dizaynları sunmaktan mutluluk duyacaktır.

Duyguların ifadesi için tercihiniz Çiçek ise arayın ve gerisini Arelia'ya bırakın. Özel gününüzde sizi ve sevdiklerinizi özel hissettirecek en güzel çiçek'i biz dizayn edelim.

Yetkili Kişi / Firma

ARELİA ÇİÇEKÇİLİK

Telefon

0(212) 288 70 65

Web sitesi

Firmanın web sitesine ulaşmak için burayı tıklayın

Ulaşım

Firmanın harita üzerinde konumunu öğrenmek için tıklayın.

Adres

Cemal Sahir Cd. No.4/3-5 Mecidyeköy-Şişli Şişli / İstanbul