Üye olduğun e-posta adresini girerek şifreni geri alabilirsin.

Kullanım Koşulları

Evleniyorsan.com sitesine girmeniz veya Evleniyorsan.com internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Evleniyorsan.com internet sitesine girilmesi, sitenin, sitedeki bilgilerin, ve diğer verilerin kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan Evleniyorsan Organizasyon Reklam Ve Bilişim Hizmetleri A.Ş sorumlu değildir. Evleniyorsan Organizasyon Reklam Ve Bilişim Hizmetleri A.Ş, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Evleniyorsan Organizasyon Reklam Ve Bilişim Hizmetleri A.Ş, işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

Evleniyorsan Organizasyon Reklam Ve Bilişim Hizmetleri A.Ş, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Evleniyorsan.com internet sitesi, Evleniyorsan Organizasyon Reklam Ve Bilişim Hizmetleri A.Ş’nin kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. Evleniyorsan Organizasyon Reklam Ve Bilişim Hizmetleri A.Ş, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

Evleniyorsan Organizasyon Reklam Ve Bilişim Hizmetleri A.Ş, Evleniyorsan.com internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, Evleniyorsan markası ve diğer markalar, www.evleniyorsan.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ("Materyaller") ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. Evleniyorsan Organizasyon Reklam Ve Bilişim Hizmetleri A.Ş’nin burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

Evleniyorsan Organizasyon Reklam Ve Bilişim Hizmetleri A.Ş, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.