Üye olduğun e-posta adresini girerek şifreni geri alabilirsin.

Gizlilik

Evleniyorsan.com sitesi olarak amacımız, bünyemizde bulunan tüm kullanıcılarımız ve firmalarımız için güvenli bir site oluşturmaktır.

Evleniyorsan.com adlı sitemizde doldurulan kullanıcı üyelik formları, üçüncü şahıs veya kurumlar ile paylaşılmaz.

Firmalar bölümünde doldurmuş veya dolduracak olduğunuz iletişim ve fiyat teklifi formları, sadece iletişim kurulmak istenen firmaya gönderilir, diğer firmalar veya kuruluşlar ile asla paylaşılmaz. Evleniyorsan.com kullanıcı veri tabanına eklenen bu formlar, gelecek zamanlarda Evleniyorsan.com üzerinden duyurulacak bilgiler ve kampanyalar için saklanır. Üyelik bilgilerinizi kişisel alanınızdaki “Bilgilerimi Düzenle” bölümünden değiştirmeniz mümkündür.

Sistemimize kayıtlı olan firmaların görselleri ve özel bilgileri Evleniyorsan.com veri tabanında saklanır, asla üçüncü şahıs ve kurumlar ile paylaşılmaz. Firma tanıtım sayfasında ve firma galerilerinde yayınlanan bilgilere ve görsellere, site formatına uygun olacak şekilde karar verme hakkı sadece üye firmaya aittir. Üyeliğiniz bittiği takdirde, firma bilgileriniz Evleniyorsan.com veri tabanında saklanır, üçüncü şahıs veya kurumlar ile kesinlikle paylaşılmaz. Üyelik bilgilerinizi, sitemizde yer alan “Kurumsal” bölümüne girerek, sizin için özel olarak hazırlanan yönetim panelinden değiştirmeniz mümkündür.